Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Inntrykk fra naturen 1980

Olje på lerret
125x150
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 80

Påtegnet med tittel, datert og signert på baksiden av lerretet.

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Tilslag NOK 135 000