Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Berger, Einar (1890-1961)
Fiskebåter i havn

Olje på lerret
34x50
Signert oppe t.h.: E. Berger

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering