Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Bergh, Anton(1828-1907)
Mannsportrett

Olje på lerret
41x32
Signert nede t.h.: A. Bergh

Vurdering

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Tilslag NOK 2 000