Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Revold, Axel (1887-1962)
Fiskere

Olje på lerret
78x98
Signert nede t.v.: Revold

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 20 000