Revold, Axel(1887-1962)
Fiskere
Olje på lerret
78x98
Signert nede t.v.: Revold
Vurdering
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 20 000
Olje på lerret
78x98
Signert nede t.v.: Revold
Vurdering