Opdahl, Ørnulf(1944-)
Fra Godøya 1981
Blyant og akvarell på papir, lysmål
44x61
Signert og datert nede t.v.: Örnulf Opdahl - 1981
Vurdering
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 6 500
44x61
Vurdering