Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Opdahl, Ørnulf (1944-)
Fra Godøya 1981

Blyant og akvarell på papir, lysmål
44x61
Signert og datert nede t.v.: Örnulf Opdahl - 1981

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering