Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Munch, Jacob(1776-1839)
Portrett av Lauritz Nicolai Kraft

Olje på lerret
58x49
Usignert

Påtegnet på baksiden: "L. N. Kraft børkommisær og stortingsmand malt av Jacob Munch 1816", samt: "Kraft, Lauritz N. børskommisær, Stortingsm. (1781-1834)".

Vurdering
NOK 20 000

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00