Munch, Jacob(1776-1839)
Portrett av Lauritz Nicolai Kraft
Olje på lerret
58x49
Usignert
Påtegnet på baksiden: "L. N. Kraft børkommisær og stortingsmand malt av Jacob Munch 1816", samt: "Kraft, Lauritz N. børskommisær, Stortingsm. (1781-1834)".
Vurdering
NOK 20 000
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00