Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Lerche, Vincent Stoltenberg (1837-1892)
Klosterbibliotek 1881

Olje på lerret
53x79
Signert og datert nede t.h.: Vinc. St-Lerche 81.

Munkene synes å diskutere en arkitekttegning av en kirke.

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering