Lerche, Vincent Stoltenberg(1837-1892)
Klosterbibliotek 1881
Olje på lerret
53x79
Signert og datert nede t.h.: Vinc. St-Lerche 81.
Munkene synes å diskutere en arkitekttegning av en kirke.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00