Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Kavli, Arne (1878-1970)
Sommerlandskap

Olje på lerret
34x40
Signert nede t.h.: A. Kavli

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 36 000