Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Juell, Tore (1942-)
Vårløsning

Olje på plate
65x81
Signert nede t.h.: T. Juell

Påtegnet med tittel på baksiden av rammen.

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000–12 000