Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Mosebekk, Olav (1910-2001)
Kari med dokka

Litografi, lysmål
51x40
Signert nede t.h.: O. Mosebekk

Nummerert nede t.v.: II/V. Påtegnet med tittel nede på arket.

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering
NOK 2 000