Mosebekk, Olav(1910-2001)
Kari med dokka
Litografi, lysmål
51x40
Signert nede t.h.: O. Mosebekk
Nummerert nede t.v.: II/V. Påtegnet med tittel nede på arket.
Vurdering
NOK 2 000
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 2 000
Litografi, lysmål
51x40
Vurdering
NOK 2 000