Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Miró, Joan(1893-1983)

Litografi, lysmål
83x59
Signert nede t.h.: Miró.

Nummerert nede t.v.: 8/75.

Vurdering
NOK 10 000–12 000

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Tilslag NOK 9 000