Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Stenersen, Gudmund (1863-1934)
Fra Seinen 1890

Olje på lerret
46x60
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: G. Stenersen Paris 90

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering