Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Smith-Hald, Frithjof(1846-1903)
Fra Smøla

Olje på plate
19x24
Signert nede t.h.: Smith Hald

Påtegnet med tittel på baksiden av platen: "Fra Smølen".

Vurdering

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Tilslag NOK 6 500