Smith-Hald, Frithjof(1846-1903)
Fra Smøla
Olje på plate
19x24
Signert nede t.h.: Smith Hald
Påtegnet med tittel på baksiden av platen: "Fra Smølen".
Vurdering
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 6 500
Olje på plate
19x24
Signert nede t.h.: Smith Hald
Vurdering