Gunnerud, Arne Vinje(1930-)
Elegi
Bronse
H: 34 cm.
Signert på plinten: A. V. G.
Påtegnet med tittel og datert 1985 på lapp på undersiden.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 5 000
Bronse
H: 34 cm.
Signert på plinten: A. V. G.
Vurdering