Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Gunnerud, Arne Vinje (1930-)
Elegi

Bronse
H: 34 cm.
Signert på plinten: A. V. G.

Påtegnet med tittel og datert 1985 på lapp på undersiden.

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering