Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Gunnerud, Arne Vinje(1930-)
Elegi

Bronse
H: 34 cm.
Signert på plinten: A. V. G.

Påtegnet med tittel og datert 1985 på lapp på undersiden.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Tilslag NOK 5 000