Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Grande, Severin (1869-1934)
Broer over Seinen 1929

Olje på lerret
60x73
Signert og datert nede t.h.: S Grande -29

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 15 000 med forbehold