Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Heyerdahl, Hans (1857-1913)
Fra Åsgårdstrand 1908

Olje på lerret
64x103
Signert og datert nede t.h.: Heyerdahl 08

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Tilslag NOK 120 000