Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Werenskiold, Erik (1855-1938)
Landskap fra Kviteseid 1891

Olje på lerret
65x75
Signert og datert nede t.h.: E. Werenskiold 1891

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering