Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Munthe, Gerhard (1849-1929)
Vårvind Sandvika 1887

Olje på lerret
41x32
Signert og datert nede t.v.: G Munthe -87.

Påtegnet med tittel på baksiden: "Vaarvind Sandvigen".

UTSTILT:

Kunstnerforbundet, Oslo 1965, kat.nr. 15.

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 50 000