Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Skredsvig, Christian (1854-1924)
Studie til Bondegård i Venoix 1880

Olje på lerret oppklebet på plate
18x36
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: CS. Venoix. 80.

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 30 000