Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Ekenæs, Jahn(1847-1920)
Gutt som mater linerler 1872

Olje på lerret
41x35
Signert og noe utydelig datert nede t.v.: J. Ekenæs. 1872.

Vurdering

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Tilslag NOK 56 000