Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Ekenæs, Jahn (1847-1920)
Gutt som mater linerler 1872

Olje på lerret
41x35
Signert og noe utydelig datert nede t.v.: J. Ekenæs. 1872.

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 56 000