Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Skredsvig, Christian (1854-1924)
Studie til Menneskens Søn 1890

Olje på lerret
85x46
Signert og datert nede t.h.: Skredsvig. 90.

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Studie til Menneskens Søn".

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 120 000