Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Thaulow, Frits (1847-1906)
Fransk landsbygate, natt 1894

Olje på lerret
64x86
Signert og datert nede t.v.: Frits Thaulow. 1894.

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering
NOK 200 000–300 000