Thaulow, Frits(1847-1906)
Fransk landsbygate, natt 1894
Olje på lerret
64x86
Signert og datert nede t.v.: Frits Thaulow. 1894.
Vurdering
NOK 200 000–300 000
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Olje på lerret
64x86
Vurdering
NOK 200 000–300 000