Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Fra Åsgårdstrand

Olje på lerret
86x100
Signert nede t.v.: Th Holmboe

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 44 000