Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Bergslien, Nils (1853-1928)
Et frieri

Olje på lerret
67x94
Signert nede t.h.: N. Bergslien

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000