Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Liljefors, Bruno (1860-1939)
Hare i vinterdrakt 1922

Olje på lerret
55x80
Signert og datert nede t.v.: Bruno Liljefors. 1922.

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 110 000