Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Kvinne ved elvestryk i skogslandskap 1845
Olje på lerret
52x74
Signert og datert nede t.h.: H. Gude 1845
Vurdering
NOK 150 000–200 000
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 135 000
Olje på lerret
52x74
Vurdering
NOK 150 000–200 000