Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Gude, Hans Fredrik (1825-1903)
Kvinne ved elvestryk i skogslandskap 1845

Olje på lerret
52x74
Signert og datert nede t.h.: H. Gude 1845

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Tilslag NOK 135 000