Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Kvinne ved elvestryk i skogslandskap 1845

Olje på lerret
52x74
Signert og datert nede t.h.: H. Gude 1845

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Tilslag NOK 135 000