Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Indrebø, Tone (1954-)
Erindring IV 1996

Olje på lerret
54x54
Signert og datert nede t.h.: Tone Indrebø -96

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 11 000