Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Thygesen, Rudolph (1880-1953)
Hus og trær 1932

Olje på lerret
60x73
Signert og datert nede t.h.: R.Th 32

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 15 000