Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Aulie, Reidar (1904-1977)
Fra et skipsverft

Olje på lerret
53x96
Signert nede t.v.: Aulie

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1954, kat.nr. 32. Galleri F15, Nordjyllands Kunstforening, Sønderjyllands Kunstforening, Fynsstifts Kunstforening, Liljevalchs Konsthall og Malmø Kunstforening 1974/75.

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 30 000