Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Strømme, Olav (1909-1978)
Romersk ruin 1968

Olje på lerret
75x171
Signert og datert nede t.h.: O. Strømme - 68.

Påtegnet med tittel på baksiden.

UTSTILT:

Henie Onstad Kunstsenter 1975 (?), kat.nr. 17. Ten Norwegians Contemporary Art.

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 40 000