Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Kohler, Hans Georg (1963-)
Smerte 1993

Akvarell på papir oppklebet på plate
72x105
Signert og datert nede t.h.: HG Kohler 93 juni juli

Påtegnet med tittel på baksiden av platen.

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Statens høstutstilling 1993, kat.nr. 111.

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering
NOK 14 000–16 000