Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Kavli, Arne (1878-1970)
Hage med hagetrapp

Olje på plate
60x69
Signert nede t.v.: A. Kavli.

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering
NOK 90 000–100 000

Tilslag NOK 82 000