Kavli, Arne(1878-1970)
Hage med hagetrapp
Olje på plate
60x69
Signert nede t.v.: A. Kavli.
Vurdering
NOK 90 000–100 000
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 82 000
Olje på plate
60x69
Signert nede t.v.: A. Kavli.
Vurdering
NOK 90 000–100 000