Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Heramb, Thore (1916-2014)
Komposisjon 1960

Olje på plate
50x65
Signert og datert nede t.h.: Th. Heramb 60.

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 16 500