Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Finne, Ferdinand (1910-1999)
Fra Narestø

Olje på lerret
70x90
Signert nede t.v.: Ferdinand Finne

Påtegnet med tittel og datert 1963 på baksiden av lerretet.

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 15 000