Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Tangen, Olaf (1903-1997)
Bondegård i havgapet 1944

Olje på lerret
66x81
Signert og datert nede t.h.: -Tangen-44

Fra Portør.

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 17 000