Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Sørensen, Henrik (1882-1962)
Øsregn i Vinje 1927

Olje på lerret
62x72
Signert og datert nede t.h.: HS 27

Påtegnet med tittel og signert på baksiden av lerretet.

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering