Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Deberitz, Per(1880-1945)
Tåke Kviteseid 1944

Olje på plate
60x73
Signert og datert nede t.h.: P. Deberitz -44.

Påtegnet med tittel på baksiden av platen.

Kunstnernes Hus, Oslo 1946, kat.nr. 86.

Vurdering
NOK 25 000

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00