Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Deberitz, Per (1880-1945)
Tåke Kviteseid 1944

Olje på plate
60x73
Signert og datert nede t.h.: P. Deberitz -44.

Påtegnet med tittel på baksiden av platen.

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1946, kat.nr. 86.

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering
NOK 25 000