Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Dahl, Hans Andreas (1881-1919)
Fjordlandskap med folkeliv

Olje på mahognyplate
24x36
Signert nede t.v.: Hans Andreas Dahl.

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 21 000