Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Normann, Adelsteen (1848-1918)
Fjordlandskap

Olje på lerret
33x41
Signert nede t.h.: A Normann

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 30 000