Normann, Adelsteen(1848-1918)
Fjordlandskap
Olje på lerret
33x41
Signert nede t.h.: A Normann
Vurdering
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 30 000
Olje på lerret
33x41
Signert nede t.h.: A Normann
Vurdering