Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Erichsen, Thorvald (1868-1939)
Sommerlandskap 1917

Olje på lerret
73x65
Signert og datert nede t.v.: Thorvald Erichsen 1917.

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen. Signert og datert på baksiden av lerretet, samt påtegnet: Nr. 2 1917.

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering
NOK 200 000