Kavli, Arne(1878-1970)
På trappen
Olje på lerret
131x121
Signert nede t.v.: A. Kavli
Påtegnet med tittel på baksiden av rammen.
Kunstnernes Hus, Oslo 1948, kat.nr. 160.
Vurdering
NOK 300 000–400 000
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 250 000