Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Kavli, Arne (1878-1970)
På trappen

Olje på lerret
131x121
Signert nede t.v.: A. Kavli

Påtegnet med tittel på baksiden av rammen.

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1948, kat.nr. 160.

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering
NOK 300 000–400 000

Tilslag NOK 250 000