Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Hanno, Carl von (1901-1953)
Utsyn mot Trefoldighetskirken 1949

Olje på plate
46x38
Signert og datert nede t.v.: Carl v. Hanno 49

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering