Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Hanno, Carl von (1901-1953)
Sittende gutt i Setesdalsbunad 1932

Olje på lerret
66x61
Signert og datert nede t.v: Carl v Hanno 32

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering