Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Zheng, Mai Cheng (1955-)
Arv

Olje på lerret
100x135
Signert nede t.h: M C Z

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering