Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Riis, Bendik (1911-1988)
Ridderen av Den Gyllne Sparkel 1956

Akvarell på papir, lysmål
99x79
Signert og datert nede t.h.: Bendik Riis 1956

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering