Riis, Bendik(1911-1988)
Ridderen av Den Gyllne Sparkel 1956
Akvarell på papir, lysmål
99x79
Signert og datert nede t.h.: Bendik Riis 1956
Vurdering
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Akvarell på papir, lysmål
99x79
Vurdering