Sitter, Inger(1929-2015)
Hvitt
Plast, collage og olje på lerret
147x115
Signert oppe t.h.: Sitter
Påtegnet med tittel og signert på baksiden av lerretet, samt påtegnet: august 64.
Riksförbundet för bildande konst. Bergens kunstforening 1966, kat.nr. 39.
Vurdering
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 155 000