Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Sitter, Inger (1929-2015)
Hvitt

Plast, collage og olje på lerret
147x115
Signert oppe t.h.: Sitter

Påtegnet med tittel og signert på baksiden av lerretet, samt påtegnet: august 64.

UTSTILT:

Riksförbundet för bildande konst. Bergens kunstforening 1966, kat.nr. 39.

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 155 000