Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Thaulow, Frits (1847-1906)
Fra Bergen havn 1885

Pastell
44x66
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: Frits Thaulow. Bergen 30 Nov 85.

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 76 000