Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Erichsen, Thorvald (1868-1939)
Kirken, Lillehammer 1932

Olje på plate
31x41
Signert nede t.v.: Thv. E. 32

Signert på baksiden av platen: Thorvald Erichsen

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering