Zorn, Anders(1860-1920)
Tre systre 1913
Radering, lysmål
28x21
Signert nede t.h.: Zorn
Datert og signert i platen nede t.v.: Zorn 1913. A-258.
Vurdering
NOK 10 000–12 000
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 13 500
Radering, lysmål
28x21
Signert nede t.h.: Zorn
Vurdering
NOK 10 000–12 000