Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Zorn, Anders (1860-1920)
Tre systre 1913

Radering, lysmål
28x21
Signert nede t.h.: Zorn

Datert og signert i platen nede t.v.: Zorn 1913. A-258.

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000–12 000

Tilslag NOK 13 500