Zorn, Anders(1860-1920)
Byst 1916
Radering, lysmål
28x21
Signert nede t.h.: Zorn
Signert og datert i platen nede t.v.: Zorn 1916. A-212.
Vurdering
NOK 10 000–12 000
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 19 000
Radering, lysmål
28x21
Signert nede t.h.: Zorn
Vurdering
NOK 10 000–12 000